Українські параатлети тріумфально виступили на Кубку світу з паверліфтингу: вісім нагород та два рекорди Європи

66
Костянтин Панасюк. Фото: International Paralympic Committee
У Дубаї завершився Кубок світу з паралімпійського паверліфтингу. Збірна України потужно виступила на змаганні та здобула вісім нагород усіх ґатунків.

Збірна України виступила на кубку світу з паралімпійського паверліфтингу, здобувши вісім нагород та встановивши два рекорди Європи.

Як виступили українці

• Єдине «золото» для нашої команди здобув Костянтин Панасюк, що виграв залік вагової категорії до 59 кг – сумарні 444 кг після трьох спроб.
  • Одразу три українці оформили срібний «дубль» – посідали другі місця в обох заліках. Мар'яна Шевчук підкорила сумарних 369 кг у ваговій категорії до 59 кг, Наталія Олійник – 448 кг у дивізіоні +86 кг, а Антон Крюков – 726 кг у категорії +107 кг.
  • «Бронзу» додала до скарбнички українців Марина Копійка з топспробою на 91 кг у найлегшій ваговій категорії до 41 кг.

Кубок світу-2024: всі медалі України

• «Золото»: Костянтин Панасюк (до 59 кг: сума)
  • «Срібло»: Мар'яна Шевчук (до 55 кг: топспроба + сума), Наталія Олійник (понад 86 кг: топспроба + сума), Антон Крюков (понад 107 кг: топспроба + сума)
  • «Бронза»: Марина Копійка (до 41 кг: топспроба)

Які європейські рекорди встановили українці?

• Наталія Олійник (понад 86 кг: топспроба) – 154 кг
  • Антон Крюков (понад 107 кг: топспроба) – 247 кг