Сокіл та Енергія розписали результативну нічию: турнірна таблиця чемпіонату України з футзалу

242
Сокіл. Фото: Google
У п'ятницю, 1 березня, відбувся поєдинок 23-го туру української футзальної Екстра-ліги – хмельницький Сокіл та львівська Енергія зіграли внічию.

Сьогодні, 1 березня, відбувся поєдинок 23-го туру чемпіонату України з футзалу.

Хмельницький Сокіл у домашньому поєдинку не зумів переграти львівську Енергію.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів. Господарі поля активніше розпочали другу половину зустрічі, забивши двічі.

Проте Енергія зуміла відіграти два м'ячі, хоч і не без долі везіння – Микола Сохорук зрізав м'яч у власні ворота на передостанній хвилині.

Зазначимо, що у матчі першого кола львів'яни зазнали поразки у Хмельницькому з рахунком 0:3. Водночас поєдинок другого кола не відбувся з міркувань безпеки, його проведення заплановане на наступний тиждень.