Бразилія та Італія зіграли у фіналі ЧС-2024 з пляжного футболу: у матчі за третє місце грали прибічники Росії

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3282
Несамовита радість бразильців. Фото: Google
Національна збірна Бразилії з пляжного футболу виборола звання чемпіонів світу, здолавши у фіналі команду Італії (6:4). Україна бойкотувала турнір через допуск до змагання збірної Білорусі.

Напередодні, у столиці Об’єднаних Арабських Еміратів Дубаї, завершився чемпіонат світу 2024 року з пляжного футболу.

Тріумфаторами мундіаля стали бразильці, які у вирішальному матчі переграли італійців (6:4). Головним героєм поєдинку у складі «чарівників м’яча» став Родріго, який вистрілив хет-триком.

ЧС-2024, фінал

Бразилія – Італія 6:4 (1:1, 3:1, 2:2)

Голи: Родріго, 12, 19, 29, Бруно Шавьєр, 21, Дженовалі, 23 (автогол), Брендо, 27 – Дженовалі, 4, 33, Фацціні, 19, 27.

Третє місце виборола збірна країни-посіпаки росії  Іран, яка розгромила у матчі за бронзові нагороди ще одних адептів так званого «руського міра» білорусів (6:1).

ЧС-2024, поєдинок за третє місце

Іран – Білорусь 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)

• Збірна України бойкотувала турнір через допуск до змагання BSWW збірної Білорусі з її національними символами (прапором та гімном).
  • Нашу команду на ЧС замінила збірна Іспанії, яка не змогла навіть вийти з групи.