Україна здобула срібну та бронзову медалі на Grand Slam з дзюдо: в 1/4 фіналу відбулося українське дербі

288
Юлія Курченко (ліворуч) та Єлизавета Литвиненко (праворуч). Фото: Google
Українська дзюдоїстка Юлія Курченко завоювала срібну медаль на етапі серії Grand Slam у Баку, а Єлизавета Литвиненко здобула бронзову нагороду.

Збірна України в неділю, 18 лютого, здобула дві нагороди на змаганнях серії Grand Slam з дзюдо – у жіночій ваговій категорії до 78 кг на п'єдестал пошани зійшли одразу дві українські спортсменки.

Юлія Курченко та Єлизавета Литвиненко зустрілися між собою на стадії чвертьфіналу, доля якого вирішилася за третім шидо, що отримала на останній хвилині основного часу Литвиненко.

Єлизавета оформила бронзову медаль, вигравши в Лоріаной Кукой з Косова та Метки Лобнік зі Словенії у втішній сітці.

Юлія Курченко у півфіналі перемогла німкеню Анну Монту Олек, після чого у фіналі поступилася у додатковий час триразовій медалістці чемпіонату світу – Гюше Стенгейс з Нідерландів.

• Зазначимо, що раніше Дар'я Білодід виграла бронзову медаль в категорії до 57 кг.
  • Збірна України завершила змагання з трьома медалями (одне «срібло», дві «бронзи»).
  • Нагадаємо, що турніри рівня Grand Slam входять до відбіркового циклу Олімпіади-2024: спортсмени змагаються за бали в кваліфікаційному рейтингу, що стане визначальним у розподілі путівок на Ігри в Парижі.