Бухов здобув сенсаційне «золото» на ЧС з плавання: українець на долю секунди обійшов чинного чемпіона

2333
Владислав Бухов. Фото: Getty Images
Український спортсмен Владислав Бухов на чемпіонаті світу з плавання у Досі виграв золоту нагороду на змаганні на 50-метрівці вільним стилем.

Сьогодні, 17 лютого, у столиці Катару Досі пройшло змагання на 50-метрівці вільним стилем в рамках чемпіонату світу з плавання.

Восьме «золото» в історії України у плаванні на чемпіонатах світу з водних видів спорту приніс Владислав Бухов, який виграв фінальні змагання на 50-метрівці вільним стилем.

Відзначимо, що ЧС-2024 у Досі став першим, на якому українець вийшов до фіналу.

Головним конкурентом нашого спортсмена був чинний чемпіон світу й триразовий олімпійський призер австралієць Кемерон Макевой.

Наш співвітчизник зумів випередити титулованого опонента на 0.01 секунди і здобув дебютну медаль на цьому рівні.

Трійку призерів замкнув британець Бенджамін Прауд. На фініші чемпіон світу 2022 року програв українцеві 0.09 секунди.