Російського борця допустили на ЧЄ: він їздив на окуповані території та хизувався фото із загарбниками

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
313
1 голос
Російського борця допустили на ЧЄ: він їздив на окуповані території та хизувався фото із загарбниками
Імам Ганішов. Фото: Google
Національний олімпійський комітет України проінформував МОК, що російський борець Імам Ганішов, якого допустили до участі в чемпіонаті Європи, відкрито підтримує війну на територію нашої держави.

Президент НОК України Вадим Гутцайт разом з т.в.о. Міністра молоді та спорту України Матвієм Бідним звернулися до президента МОК Томаса Баха та президента Об’єднання світової боротьби Ненада Лаловіча, президента Федерації боротьби Румунії Развана Пірцалабу з інформацією про російського спортсмена Імама Ганішова.

Справа в тім, що цього спортсмена-путініста допустили до участі в чемпіонаті Європи в Бухаресті, а зважаючи на достовірну інформацію про його політичні погляди, він заслуговує на міжнародний бан.

«Ця особа (Ганішов) перебувала на тимчасово окупованій території України (Запорізька область), підтримує російських військових та війну Росії проти України.

Хочемо ще раз підкреслити непохитну позицію України. Поки російські війська за підтримки уряду Білорусі продовжуватимуть здійснювати акти геноциду проти українського народу, російським і білоруським спортсменам має бути заборонено брати участь у будь-яких міжнародних змаганнях, у будь-якому статусі, зокрема в нейтральному», – йдеться у листі, який оприлюднила пресслужба НОК.

Імам Ганішов незаконно відвідував окуповану територію України та сфотографувався в компанії російського військового, підтримуючи таким чином злочинні дії росіян проти українського народу.

  • На чемпіонаті Європи з боротьби в румунському Бухаресті Імам Ганішов виступив під нейтральним прапором.
X