Стрибнула на новий рекорд сезону: двоє українців взяли медалі на міжнародному турнірі у Чехії

5741
Юлія Чумаченко. Фото: Інстаграм
Українці Юлія Чумаченко та Олег Дорощук здобули нагороди на турнірі зі стрибків у висоту у рамках «срібного» туру World Athletics у чеському Густопече.

Юлія Чумаченко та Олег Дорощук виграли медалі на турнірі зі стрибків у висоту у рамках «срібного» туру World Athletics у Густопече.

У жіночих змаганнях Чумаченко планки у 1.78 м, 1.83 та 1.87 м взяла з першої спроби.

Після висоти 1.87 м єдиною суперницею Чумаченко у боротьбі за золото залишилася атлетка з Греції Татьяна Гусін. Планку у 1.91 м Гусін взяла з першої спроби, Чумаченко – лише з третьої. Висоту 1.93 обидві не подолали. Таким чином, українці дісталося срібло.

У чоловічому турнірі Дорощук сходу взяв планки у 2.11, 2.16 та 2.21 м. Наступну висоту, 2.25 м, він подолав з третьої спроби.

Після цього Дорощук з третьої спроби стрибнув на 2.28 м. Наступну планку у 2.31 м українець не взяв, у підсумку посівши третє місце.

Переміг спортсмен зі США Шелбі Мак'юен, який стрибнув на 2.33 м.

Легка атлетика. Стрибки у висоту. Hustopecske Skakani-2024. Густопече (Чехія). Результати українців

• Юлія Чумаченко – срібло (1.91 м);
  • Олег Дорощук – бронза (2.28 м).

Зазначимо, що результат у 1.91 м – це новий рекорд сезону для Чумаченко. Попередній найкращий результат вона показала на чемпіонаті України у приміщенні (1.90 м).