Став відомий склад збірної України з жіночої боротьби на чемпіонат Європи: змагання почнуться 14 лютого

232
Оксана Лівач, фото: Google
Наступного тижня румунський Бухарест прийматиме чемпіонат Європи з боротьби. Після представників греко-римського стилю на килим Polyvalent Hall вийдуть жінки.

У Бухаресті пройде чемпіонат Європи з боротьби. Жінки змагатимуться з 14 по 16 лютого.

Став відомий склад збірної України з жіночої боротьби.

• Анастасія Осняч (до 76 кг)

На чемпіонаті Європи розіграють 30 комплектів нагород, по десять у кожному з видів.

• Чемпіонат пройде у Бухаресті та триватиме з 12 до 18 лютого. Це буде один із етапів відбору на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор-2024.
  • На минулій першості Європи наші спортсмени здобули 11 медалей. Чемпіонами стали: Василь Михайлов (до 79 кг), Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг) та Ірина Коляденко (до 62 кг).
  • Міжнародна асоціація боротьби допустила до турніру 60 спортсменів з Росії та Білорусі у «нейтральному» статусі.