Київський Сокіл програв Унії на Кубку чотирьох мерів: чемпіон України зазнав другої поспіль поразки на турнірі
![Київський Сокіл програв Унії на Кубку чотирьох мерів: чемпіон України зазнав другої поспіль поразки на турнірі](https://sport-express.ua/img/news/Hockey/unia_sokil.webp)
Кубок чотирьох мерів, який проходить на польських льодових аренах, нині складається для київського Сокола не дуже гарно. Чинний чемпіон України програв другий матч поспіль.
24 серпня у польському Тихи київський Сокіл провів другий матч Кубку чотирьох мерів проти Унії з Освенцима.
Цікаво те, що гра мала відбутися в Освенцимі, але через неполадки в обладнанні місцевої арени першочергово матч було скасовано. Згодом все ж гру було перенесено до Тихи.
Перший період закінчився нульовою нічиєю, шайби вболівальники побачили пізніше. На початку другого періоду Унія відкрила рахунок. Сокіл зміг відігратися вже в заключному періоді, але у відповідь поляки відвантажили дві шайби.
Кубок чотирьох мерів.
Унія (Освенцим) – Сокіл (Київ) – 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Шайби: Ковалювка (Денискін), 21:45, Джіубіньський (Ковалювка, Вальтольта), 48:07, Ахопелто (Карйялаінен, Аскеред), 56:04 – Чердак (Бабинець, Бондарєв – більшість), 41:53.
- Сокіл не може перемогти в другому матчі Кубка чотирьох мерів поспіль. Раніше з рахунком 3:4 кияни поступилися Заґлембє з Сосновця.
- Заключна гра турніру відбудеться 25 серпня о 19:00 в Тихи з ГКС Тихи.