Київський Сокіл програв Унії на Кубку чотирьох мерів: чемпіон України зазнав другої поспіль поразки на турнірі

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
817
Унія – Сокіл. Фото: Унія
Кубок чотирьох мерів, який проходить на польських льодових аренах, нині складається для київського Сокола не дуже гарно. Чинний чемпіон України програв другий матч поспіль.

24 серпня у польському Тихи київський Сокіл провів другий матч Кубку чотирьох мерів проти Унії з Освенцима.

Цікаво те, що гра мала відбутися в Освенцимі, але через неполадки в обладнанні місцевої арени першочергово матч було скасовано. Згодом все ж гру було перенесено до Тихи.

Перший період закінчився нульовою нічиєю, шайби вболівальники побачили пізніше. На початку другого періоду Унія відкрила рахунок. Сокіл зміг відігратися вже в заключному періоді, але у відповідь поляки відвантажили дві шайби.

Кубок чотирьох мерів.

Унія (Освенцим) – Сокіл (Київ) – 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Шайби: Ковалювка (Денискін), 21:45, Джіубіньський (Ковалювка, Вальтольта), 48:07, Ахопелто (Карйялаінен, Аскеред), 56:04 – Чердак (Бабинець, Бондарєв – більшість), 41:53.