Сокіл переграв Київ Кепіталз: Кременчук здобув технічну перемогу над Харківськими Берсерками – що трапилося

861
ХК Сокіл. Фото: Google
Київський Сокіл здобув перемогу в матчі 19-го туру чемпіонату України з хокею проти Київ Кепіталз, а поєдинок Кременчук – Харківські Берсерки було скасовано.

25 січня у Києві відбувся матч 25-го туру українських змагань з хокею – зустрічалися київські Сокіл та Київ Кепіталз.

Незважаючи на втрату одразу шістьох гравців через хворобу (Алексюк, Гайдук, Захаров, Чердак, Ромащенко, Говорушко), Сокіл зумів обіграти свого конкурента та закріпитися на першій позиції у турнірній таблиці.

Зазначимо, що після другого періоду Київ Кепіталз вигравали з рахунком 2:1, однак у третьому періоді лідер чемпіонату оформив камбек.

Хокей. Чемпіонат України. 25 тур.

Сокіл – Київ Кепіталз – 4:2 (1:0, 0:2, 3:0)

Шайби: Бабинець, 06:32 (більшість), Благий, 43:08 (більшість), Бородай, 44:54 (більшість), Бондарєв, 55:10 – Бабчук, 24:05, Панченко, 39:57

Завтра, 26 січня, тур повинен був продовжитися грою між Кременчуком та Берсерками. Проте федерація хокею України оголосила про скасування матчу.

Харківський клуб наразі не має фінансової можливості організувати виїзний матч, тому гра не відбудеться. Аутсайдеру чемпіонату зарахували технічну поразку.

Кременчук – Харківські Берсерки – 3:0 (технічна поразка)

Турнірна таблиця:

Зазначимо, що Кременчук після технічної перемоги матиме у своєму активі 42 бали.