Сокіл сенсаційно поступився херсонському Дніпру: кияни зазнали другої поспіль поразки

983
Дніпро Херсон. Фото: Google
Київський Сокіл сенсаційно поступився херсонському Дніпру у в рамках 19-го туру чемпіонату України з хокею та зазнав другої поспіль поразки.

26 грудня у Києві продовжився 19-й тур українських змагань – зустрічалися Сокіл та Кременчук.

Після перших двох періодів Сокіл мінімально перемагав з рахунком 2:1, проте у третьому таймі Дніпро Херсон зумів відігратись та встановити рахунок 2:2 на табло.

Овертайм завершився без закинутих шайб, тому на глядачів очікували буліти, де себе проявили голкіпери команд.

Точнішими виявилися херсонці, які здобули перемогу у післяматчевій серії з рахунком 2:1.

Відзначимо, що перервалася серія із 28 відбитих кидків у булітах голкіпера Сокола Богдана Дьяченка.

Хокей. Чемпіонат України. 19 тур.

Дніпро Херсон – Сокіл – 3:2 Б (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 2:1)

Шайби: Сидоренко, 03:58 (більшість), Сидоренко, 12:55 (більшість) – Бондарєв, 03:35, Бородай, 06:35