Овертайм і 13 нереалізованих булітів: Сокіл і Кременчук влаштували справжній трилер

234
ХК Сокіл. Фото: Google
Київський Сокіл здобув перемогу в поєдинку 17-го туру чемпіонату України з хокею проти Кременчука та залишився на першому місці у таблиці.

Після завершення паузи на молодіжний чемпіонат світу на лід у матчі чемпіонату України повернулися лідери.

21 грудня у Києві продовжився 17-й тур українських змагань – зустрічалися Сокіл та Кременчук.

Після перших двох періодів Кременчук мінімально перемагав з рахунком 2:1, проте у третьому таймі Сокіл зумів відігратись та встановити рахунок 2:2 на табло.

Овертайм завершився без закинутих шайб, тому на глядачів очікувала серія булітів, де себе проявили голкіпери команд.

Точнішими виявилися кияни, які після шести невдалих спроб таки зуміли вразити ворота кременчуцької команди в той час, як суперник здійснив сім хиб.

Відзначимо голкіпера Сокола Богдана Дьяченка, який виграв уже п’яту буллітну серію поспіль і не пропустив при цьому жодного з 28 кидків.

Хокей. Чемпіонат України. 17 тур.

Сокіл – Кременчук – 3:2 Б (1:2, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0)

Шайби: Захаров, 05:09 (меншість), Янішевський, 42:20 (більшість), Чердак (вирішальний буліт)  – Лялька, 03:22, Матусевич, 15:14 (більшість)