Збірна України здійснила фантастичний камбек у грі проти Італії: деталі поєдинку на чемпіонаті світу з хокею

16367
Молодіжна збірна України U-20. Фото: Google
Молодіжна збірна України U-20 провела третій поєдинок на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1B, що триває в Словенії. «Синьо-жовті» здобули вольову перемогу над Італією.

Молодіжна збірна України провела третій матч на чемпіонаті світу U-20 у Дивізіоні 1B.

Протягом стартових 20 хвилин зустрічі суперники обмінялися шайбами – 1:1. Невдалим для України U-20 вийшов другий період, у якому суперник закинув три шайби.

Проте українська команда не опустила руки. У третьому періоді спочатку Сидоренко використав буліт, а потім вихід на ворота суперника реалізував Стецюра. 4:4 – після завершення основного часу.

В овертаймі Микита Сидоренко забив переможну шайбу та оформив хет-трик.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Україна U-20 – Італія U-20 – 5:4 (1:1, 1:3, 2:0, 1:0)

Шайби: Крикля, 13:15, Сидоренко, 31:30, Сидоренко, 49:35 (буліт), Стецюра, 55:46 (меншість), Сидоренко, в овертаймі 01:48 – Сегафредо, 05:53 (більшість), Лобіс, 20:42 (більшість), Мадаскі, 23:45, Праст, 25:15

Турнірна таблиця після четвертого туру

• Наступний матч Україна зіграє проти Словенії. Поєдинок відбудеться 17 грудня. Початок гри – 20:30.
  • До дивізіону ІА вийде лише одна збірна з сикстету – його переможниця.