Збірна України стартувала на чемпіонаті світу 2023: турнірна таблиця дивізіону після перемоги над Польщею

6775
Збірна України з хокею до 20 років. Фото: ФХУ
У понеділок, 11 грудня, збірна України U-20 розгромила одноліток з Польщі (5:1) в рамках першого туру дивізіону 1В чемпіонату світу-2023 з хокею.

Збірна України U-20 у словенському Бледі обіграла Польщу (5:1) у першому турі дивізіону 1В молодіжного чемпіонату світу-2023 з хокею.

У першому періоді синьо-жовті відзначилися однією шайбою, яку на свій рахунок записав Олексій Дахновський (асистували йому Микита Сидоренко та Ілля Крикля).

В другому періоді наші хлопці вдруге вразили ворота суперника. З передачі Олексія Євтєхова забив Олександр Шаповалов.

У кінцевому періоді українці добили суперника, закинувши ще три шайби. Володимир Трошкін відзначився з паса Шаповалова, потім Євтєхов, якому асистував Климентій Лисак, а п'яту шайбу ровів Микита Сидоренко (асист Володимира Волкова).

Суперник відповів лише одним точним кидком під завісу матчу. Автором голу став Матеуш Секера, а у комбінації взяли участь Кацпер Роцький та Якуб Мусьол.

Хокей. Чемпіонат світу. Дивізіон 1В. Перший тур

Польща U-20 – Україна U-20 – 1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

Шайби: Секера, 57:34 – Дахновський, 03:16, Шаповалов, 30:55, Трошкін, 41:44, Євтєхов, 46:03, Сидоренко, 57:11

Вже у вівторок збірна України обіграла Естонію (5:1).