Збірна України зробила камбек проти Словенії: попереду контрольна гра з Італією

4367
Збірна України з хокею до 20 років. Фото: ФХУ
Українським хокеїстам до 20 років у товариському матчі з однолітками зі Словенії вдалося перевернути хід зустрічі та здобути перемогу в овертаймі.

Триває тренувальний збір національної команди України з хокею до 20 років, протягом якого провела перший спаринг проти збірної Словенії.

Підопічні Андрія Срюбка невдало розпочали даний поєдинок, пропустивши дві шайби вже до середині першого періоду. Втім, вирівняти становище вдалося вже у другій двадцятихвилинці, а третій період пройшов без забитих шайб.

З нічийним результатом 2:2 після основного часу гра перейшла у овертайм, де терпіння більше виявилося в українських хокеїстів, які змогли відзначитися у воротах суперника та вирвати перемогу в матчі.

Хокей. Товариський матч

Словенія U20 – Україна U20 - 2:3 ОТ (2:0, 0:2, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 – Крнкіч (Содья Залокар, Смолнікар), 01:55. 2:0 – Чрепіншек (Махмутовіч), 10:00. 2:1 – Стецюра, 21:54. 2:2–- Євтехов (Дахновський), 27:21. 2:3 – Ковальчук (Трошкін), 63:10

• Наступний спаринг синьо-жовті провели 8 грудня, обігравши однолітків з Італії (3:2).
  • За підсумком цієї товариської гри визначиться склад збірної України на чемпіонат світу U20 у дивізіоні 1В, який розпочнеться 11 грудня у Словенії.