Сокіл знищив Харківських Берсерків з непристойним рахунком: чемпіон повернув лідерство в турнірній таблиці

243
Гравці Сокола. Фото: ФХУ
У 16-му турі чемпіонату України з хокею київський Сокіл зустрічався з аутсайдером турніру Харківськими Берсеками. Столичний клуб розгромив суперника – 11:1.

Сьогодні, 7 грудня, столичний Сокіл впевнено розгромив Харківських Берсеків з рахунком 11:1

Фаворитом у цій грі ще до стартового свистка були саме кияни і тільки завзяті вболівальники харків’ян вірили в успіх Берсерків.

Сокіл поступово нарощував свою перевагу. Якщо у першому періоді суперник зміг достойно боротися з киянами (3:1), то у другому перевага фаворита стала більш помітною (3:0), а третій період завершився розгромом – 5:0.

Хокей. Чемпіонат України. 16 тур.

Сокіл – Харківські Берсерки – 11:1 (3:1, 3:0, 5:0)

Шайби: Слюсар, 02:10, Жеребко, 03:46, Бородай, 13:55, Слюсар, 10:30, Захаров, 17:30, Благій, 18:53, Благій, 01:07, Бородай, 06:32, Говорушко, 08:04, Благій, 12:59, Мазур, 15:28 – Ружицький, 12:25

• Відзначимо, що завтра команди знову зустрінуться на льодовій арені. Гра запланована на 18:00.
  • Після сьогоднішньої перемоги Сокіл займає перше місце у турнірній таблиці чемпіонату України з 33 очками в активі.
  • Харківські Берсерки набрали чотири залікові бали та займають останню позицію.