Повітряна тривога ні до чого: Дніпро і Тризуб не змогли дограти матч УХЛ з нетривіальної причини

1142
ХК Кременчук. Фото: Google
Дніпро і Тризуб не змогли дограти матч, а Кременчук знищив Харківських Берсерків у третьому періоді – деталі поєдинків чемпіонату України з хокею, які відбулися 26 листопада.

Сьогодні, 26 листопада, відбулося два поєдинки в рамках 13 туру чемпіонату України з хокею.

Кременчук обіграв Харківських Берсерків у видовищному поєдинку. Харків'яни програли перший період з рахунком 0:3, проте здійснили камбек у другій 20-хвилинці.

Харківська команда закинула три шайби за п’ять хвилин та зрівняла рахунок – 3:3. У третьому періоді гри Кременчук закинув ще три шайби і здобув перемогу – 6:3.

Хокей. Чемпіонат України. 13 тур

Кременчук – Харківські Берсеркери – 6:3 (3:0, 0:3, 3:0)

Шайби: Брага, 04:43, Ігнатенко, 14:32, Кривошапкін, 17:21, Брага, 44:43, Матвієнко, 51:25, Целогородцев, 57:44 – Осадчий, 34:41, Бєлік, 38:17 (більшість), Дуюн, 39:07 (більшість)

У другому поєдинку дня зустрічались херсонський Дніпро та київський Тризуб.

Проте через пошкодження одного з вузлів льодового обладнання в одеському Палаці спорту матч не вдалося завершити.

Команди відіграли перший період, а на другий вийти вже не змогли. Рішення про подальшу долю цього протистояння буде прийняте найближчими днями.

Дніпро – Тризуб – 4:0 (результат після першого періоду)

Шайби: Сапожников, 02:21, Сидоренко, 06:20, Пойманов, 15:56 (більшість), Сидоренко, 19:27 (більшість)