Київ Кепіталз познущався над Дніпром: результат матчу з дев’ятьма шайбами та турнірна таблиця

411
Вадим Шахрайчук. Фото: Фейсбук ХК Київ Кепіталз
В поєдинку одинадцятого туру Favbet ліги України з хокею Київ Кепіталз на домашньому льоду впевнено здолав херсонський Дніпро (7:2). Хет-триком відзначився нападник киян Владислав Куцевич.

Поквитались за фіаско в стартовому матчі чемпіонату. Мова про хокеїстів Київ Кепіталз, яким добре запам'яталась поразка від Дніпра у першому турі чемпіонату України (1:3).

Сьогодні ж, підопічні Вадима Шахрайчука своїм опонентам не дали практично жодного шансу на перемогу. Хоча, в першому періоді гра на льоду була рівною і завершилась мировою (1:1).

Однак, в двох наступних періодах кияни планомірно лише збільшували свою перевагу за закинутими шайбами, завершивши гру погромом.

Найбільше лютував на льоду 29-річний нападник Кепіталз Владислав Куцевич, який закинув три шайби на будь який смак – у меншості, у більшості та за рівних складів – та віддав одну результативну передачу.

Київ Кепіталз – Дніпро (Херсон) 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)