Київ Кепіталз здолав Тризуб: переможець дербі вийшов на друге місце чемпіонату України

268
Київ Кепіталз. Фото: ФХУ
У п’ятницю, 17 листопада, Київ Кепіталз переміг Тризуб (4:2) у матчі десятого туру чемпіонату України з хокею. Тріумфатор матчу вийшов на друге місце в турнірній таблиці.

Київ Кепіталз здолав Тризуб (4:2) у десятому турі чемпіонату України. Аутсайдер зміг дати бій фавориту.

Тризуб виграв перший період завдяки шайбі Олексія Черемнова, а в другому періоді Київ Кепіталз відповів влучними кидками Павла Тарана та Дениса Берднікса.

У вирішальному відрізку матчу Тризуб зміг знайти у собі сили, аби відігратися завдяки шайбі Віталія Гаврилюка. Проте Київ Кепіталз все ж таки вирвав перемогу наприкінці зустрічі. Забивали Микола Дворник та Ярослав Панченко.

Хокей. Чемпіонат України. Десятий тур

Тризуб – Київ Кепіталз – 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)

Шайби: Черемнов (Бондаренко К.), 04:37, Гаврилюк (Росляков А. + Швачка В.), 41:08 – Таран (Тищенко Д. + Олійник М), 26:38, Берднікс, 36:45, Дворник (більшість), 42:47, Панченко, 60:00.