Сокіл здобув перемогу у битві грандів українського хокею: кияни мінімально обіграли Кременчук

296
ХК Сокіл. Фото: Google
Київський Сокіл здобув перемогу в матчі десятого туру чемпіонату України з хокею проти Кременчука та залишився на першому місці у таблиці.

Після завершення паузи на матчі збірної повернулися ігри чемпіонату України з хокею.

15 листопада у Кременчузі стартував десятий тур українських змагань – відкрили тур Сокіл та Кременчук.

Після першого періоду Сокіл мінімально перемагав 1:0, проте у другій частині гри Кременчук зумів відігратись та встановити рахунок 2:2 на табло.

У третьому періоді київська команда змогла вирвати перемогу – Володимир Чердак реалізував більшість та приніс звитягу своїй команді.

Сокіл завдяки перемозі укріпив своє лідерство у таблиці і має у своєму активі 24 бали, а ось фіналіст минулого сезону Кременчук поки що залишається четвертим з 16 пунктами.

Хокей. Чемпіонат України. 10 тур.

Кременчук – Сокіл – 2:3 (0:1, 2:1, 0:1)

Шайби: Матусевич, 27:41, Кривошапкін, 38:13 – Бородай, 5:21, Чердак, 28:24, 40:26 (більшість)

15 листопада. 18:00. Кременчук. Льодова арена «Айсберг».