Уникнули розгрому: національна збірна України провела контрольний спаринг перед фіналом відбору Олімпіади-2026

5900
4 голоси
Національна збірна України з хокею. Фото: IIHF
У неділю, 25 серпня, чоловіча національна збірна України з хокею провела останній контрольний матч проти команди Угорщини (6:3) перед стартом фіналу кваліфікації на зимові Олімпійські ігри-2026.

Чоловіча збірна України з хокею здолала Угорщину (6:3) у товариському матчі.

В першому періоді команди не забивали, а ось в другому команда Дмитра Христича відправила у ворота суперника три шайби.

У кінцевій 20-хвилинці Україна забила ще двічі, але потім дозволила супернику тричі розписатися у власних володіннях. Останнє слово в зустрічі все ж залишилося за синьо-жовтими.

Хокей. Контрольний матч

Угорщина – Україна – 3:6 (0:0, 0:3, 3:3)

Шайби: 0:1 – Садовіков (Ворона, Є. Фадєєв), 26:31. 0:2 – Чердак (Андрейків, Денискін), 26:59. 0:3 – Пересунько (Чолач, Денискін, – більш.), 35:38. 0:4 – Садовіков (Є. Фадєєв, Лялька, – більш.), 46:03. 0:5 – Бородай, 48:02. 1:5 – Сондот (Ердей, Б. Сабо), 51:57. 2:5 – Ґалло (Б. Горват), 52:51. 3:5 – Б. Варґа (Г. Нільссон, Ердей, – більш.), 55:49. 3:6 – Денискін (Є. Фадєєв, – п.в.), 57:18

• 29 серпня Україна у Ризі стартує у фінальній кваліфікації на зимові ОІ-2026. Там нашими суперниками будуть Франція, Латвія та Словенія. Перший матч синьо-жовті зіграють з французами. На Олімпіаду поїде тільки переможець групи;
  • 21 серпня наша команда розгромила угорський клуб Дунайварош (4:0) у спарингу.