Неймовірний камбек Кременчука: Сокіл втратив перемогу у фіналі Кубка України з хокею

438
ХК Кременчук. Фото: Google
Кременчук став володарем Кубка України з хокею 2023 року. У фіналу турніру підопічні Олександра Савицького обіграли київський Сокіл з рахунком 4:3.

Новий хокейний сезон в Україні відкрився розіграшем Кубка України, а у фінал вийшли головні суперники останніх років Сокіл та Кременчук.

До фіналу цьогорічного Кубка суперники вийшли, вигравши свої групи. Сокіл у групі А розгромив київський Тризуб (9:1) та обіграв за булітами херсонський Дніпро (4:3). Кременчук в групі В переміг Харківських Берсерків (12:3) та Київ Кепіталз (4:1).

У фіналі сильнішим виявився кременчуцький клуб, який виграв з рахунком 4:3, закинувши вирішальну шайбу за дві хвилини до кінця третього періоду. Відзначився лідер команди Віталій Лялька.

Сокіл у ході зустрічі лідирував 1:0 та 3:1, проте дозволив супернику не лише відігратися, а й здобути трофей.

Кубок України з хокею. Фінал.

Сокіл – Кременчук – 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)

Шайби: 08:44 Толстушко (Бабинець) – 1:0, 11:21 Лялька (Кривошапкін) – 1:1, 12:54 Чердак (Олексюк, Бабинець) – 2:1, 28:04 Толстушко (Бабинець, Мазур) – 3:1, 39:29 Кривошапкін (Лялька) – 3:2, 52:50 Брага (Середницький) – 3:3, 57:53 Лялька (Кривошапкін) – 3:4

• Кременчук вперше в історії виграв Кубок України з хокею.
  • Сокіл зіграв у фіналі турніру втретє в історії. Раніше клуб вигравав Кубок України у 2007 та 2022 роках.