«Бронзовий» камбек у третьому періоді: на чемпіонаті світу з хокею визначився володар третього місця

7649
4 голоси
Гравці збірних Швеції та Канади. Фото: Getty Images
У неділю, 26 травня, Швеція обіграла Канаду (4:2) у матчі за третє місце на чемпіонаті світу з хокею. Чинні чемпіони світу зазнали жорсткого фіаско.

Швеція у вольовому стилі обіграла чинного чемпіона Канаду (4:2) у матчі за третє місце на світовій першості.

В ході поєдинку Канада поступалася 0:1, потім вела у рахунку 2:1, але у третьому періоді Швеція оформила три шайби й стала третьою на турнірі.

Чемпіонат світу з хокею. Прага (Чехія). Матч за третє місце

Швеція – Канада 4:2

Шайби: 12:05 Грандстрем (Йоханссон, Далін) – 1:0, 22:41 Козенс (Олексяк) – 1:1, 44:18 Дюбуа (Хейгел, Таварес) – 1:2, 49:35 Карлссон (Бураковски, Йоханссон) – 2:2, 53:42 Грандстрем – 3:2, 59:55 Йоханссон – 4:2

Зазначимо, що чемпіоном світу стали господарі турніру чехи, які у фіналі обіграли Швейцарію (2:0).