Приниження з рахунком 10:0: збірна України познущалася над суперником перед стартом чемпіонату світу

94
2 голоси
Збірна України з хокею U-18. Фото: ФХУ
У середу, 10 квітня, юнацька збірна України з хокею U18 здобула розгромну перемогу над данською молодіжною командою ФІК U20 (Фредеріксхавн) – 10:0.

Збірна України з хокею U18 розгромила ФІК U20 (10:0) у кінцевому товариському матчі перед чемпіонатом світу.

Синьо-жовті забезпечили собі результат вже у першому періоді, вигравши його із рахунком 5:0. Надалі наша команда спокійно довела гру до перемоги, закинувши у двох наступних періодах сумарно таку ж кількість шайб.

Хокей. Товариський матч

ФІК U20 – Україна U18 – 0:10 (0:5, 0:2, 0:3)

• Зазначимо, що підсумками цього матчу вже у четвер тренерський штаб оголосить про остаточний склад юнацької збірної на чемпіонат світу в дивізіоні 1А;
  • Україна U-18 виступить на ЧС з 14 по 20 квітня, а суперниками будуть збірні Данії, Австрії, Німеччини, Угорщини та Японії.