Катастрофічний провал в серії буллітів: в півфіналі плей-оф чемпіонату України відбувся драматичний камбек

487
3 голоси
Гравці херсонського Дніпра. Фото: ФХУ
У п’ятницю, 15 березня, херсонський Дніпро обіграв Кременчук 3:2 Б (0:2, 1:0, 1:0, 0:0) у шостому домашньому матчі в рамках серії 1/2 фіналу плей-оф чемпіонату України.

Херсонський Дніпро здолав Кременчук (3:2 Б (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)) у шостому домашньому поєдинку в серії 1/2 фіналу плей-оф першості України.

Кременчук швидко відкрив рахунок і домінував майже повних два періоди. Однак в кінці другої 20-хвилинки в команді відбулося два поспіль вилучення і цю чисельну перевагу майже миттєво матеріалізував у гол дніпровець Микита Сидоренко.

Кременчук натомість у третьому періоді намагався зіграти на утримання, навіть маючи чисельну більшість. Проте Дніпро зусиллями Іллі Щербака перевів гру в овертайм.

Долю гри вирішила буллітна серія. Херсонці реалізували три з чотирьох кидків (Сидоренко, Сергій Стецюра, Дмитро Кобильник), а Едуард Захарченко не дав забити Денису Матусевичу, Глібу Кривошапкіну і Віталію Ляльці.

Хокей. Чемпіонат України. Одеса (Палац спорту). Плей-оф, 1/2 фіналу. Шостий матч

Дніпро» (Херсон) – Кременчук - 3:2 Б (0:2, 1:0, 1:0, 0:0)

Шайби: 0:1 – Середницький (Лялька, Матвієнко), 01:08. 0:2 – Лялька (Кривошапкін, Целогородцев), 17:32. 1:2 – Сидоренко (Крикля, Ратушний, – подв. більш.), 39:32. 2:2 – Щербак (Лєсніков, Цюра), 50:21. 3:2 - Сидоренко (переможний булліт)

Рахунок у серії – 3:3

• Зазначимо, що вирішальний сьомий матч відбудеться у понеділок, 18 березня, в Кременчуку.