Сенсації не сталося: Сокіл розгромив Тризуб та очолив турнірну таблицю чемпіонату України з хокею

172
Радість гравців Сокола. Фото: ФХУ
У поєдинку 28-го туру чемпіонату України з хокею Сокіл розшматував Тризуб у столичному дербі (8:0). Завдяки цій вікторії команда Олега Шафаренка повернулась на перше місце у турнірній таблиці.

Київський Сокіл здобув сьому поспіль перемогу у дербі проти Тризуба. Хлопці Олега Шафаренка вирішили долю звітної гри фактично за перші два періоди, відвантаживши чотири шайби за спину Андрія Безхлібного.

Однак, саме заключна двадцятихвилинка вийшла найрезультативнішою: за сім хвилин до сирени «пернаті» ще чотири рази засмутили свого вихованця.

Дублем у складі Сокола відзначився досвідчений захисник Всеволод Толстушко.

8:0 – Толстушко (Бородай), 58:02.

• У наступному турі Сокіл в столичному дербі зійдеться з Київ Кепіталз. Поєдинок заплановано на 25 лютого. Початок гри о 18:00.
  • Тризуб у 30-му турі поміряється силами з херсонським Дніпром. Матч має відбутися 25 лютого. Стартове вкидання шайби відбудеться о 14:00.