Яремчук завойовує довіру тренера: Брюгге озвучив хороші новини для українського форварда

242
Роман Яремчук. Фото: Google
Нападник національної збірної України та бельгійського Брюгге Роман Яремчук потрапив до заявки своєї команди на матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти ісландського Акюрейрі.

Чекаємо знову на гол. Головний тренер бельгійського Брюгге Ронні Дейла включив до списку 19 гравців своєї команди на  матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти ісландського Акюрейрі й українського форварда Романа Яремчука.

До початку нового сезону в ЗМІ точилося чимало розмов, що тренер не розраховує на нашого співвітчизника, але, як бачимо, все відбувається з точністю до навпаки.

У першому матчі Брюгге впевнено переміг Акюрейрі  (5:1). Вагомий вклад у звитягу вніс і Яремчук: вийшов на заміну після перерви і відзначився голом на 77-й хвилині. Цей гол став для форварда першим в офіційному матчі за бельгійську команду з 19 жовтня минулого року.

• Поєдинок третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій  Акюрейрі –  Брюгге буде зіграно сьогодні, 17 серпня. Початок зустрічі о 21:00 за київським часом.
  • Брюгге після трьох стартових турів із сімома очками в активі посідає першу сходинку в бельгійській Лізі Жупіле.
  • Наступний матч на внутрішній арені команда Яремчука зіграє 20 серпня з Моленбеком.