«Stop Putler» та «Free Ukraine»: фінал жіночого чемпіонату світу з футболу перервали через демарш глядача

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
417
Сьогодні, 20 серпня, відбувається фінальний матч жіночого чемпіонату світу між збірними Іспанії та Англії. Під час зустрічі на поле вибіг глядач.

У середині першого тайму матчу між Іспанією та Англією в фіналі жіночого чемпіонату світу на поле вибіг вболівальник у масці та футболці на підтримку України.

На його футболці був портрет путіна, стилізований під зображення Адольфа Гітлера з написом «Stop Putler». Також на спині хлопця була зображена карта України та надпис «Звільніть Україну». Однак там була помилка  Україна була зображена без території Одещини.

Він пробігся по полю, після чого його схопили стюарди, які працюють на матчі. Матч було перервано на декілька хвилин. Після цього гру відновили, Іспанія закінчила перший тайм, обігруючи Англію з рахунком 1:0.

Схожий випадок був на чоловічому ЧС-2022, коли на поле вибіг італійський фан, який також закликав підтримати Україну. Крім того, він виступив на підтримку ЛГБТ-спільноти і жінок в Ірані.

• У матчі 1/2 фіналу чемпіонату світу серед жінок збірна Англії перемогла команду Австралії (3:1). Іспанія у другому півфіналі здолала Швецію (2:1).