Лунін додав головного болю Анчелотті: як завершився останній матч Реалу і які оцінки отримав українець

3979
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
У суботу, 27 січня, Реал українського 24-річного голкіпера Андрія Луніна в гостях обіграв Лас-Пальмас (2:1) у рамках 22-го туру чемпіонату Іспанії.

Реал Андрія Луніна у вольовому стилі здолав Лас-Пальмас (2:1) у 22-му турі Ла Ліги.

Український голкіпер провів на полі увесь матч та зробив один класний сейв, не дозволивши гравцю команди суперника відкрити рахунок на 47-й хвилині поєдинку.

⚽️ Відео ключових моментів матчу за участі Луніна дивіться у нашому телеграм-каналі

На 53-й хвилині гості все ж таки пропустили. Хав’єр Муньйос з меж штрафного майданчик замкнув фланговий простріл від Сандро Раміреса.

Зрівняв Рахунок Вінісіус Жуніор, якого на вигідну позицію своєю передачею вивів Едуардо Камавінга. Вирвав перемогу для «вершкових» на 84-й хвилині Орельєн Чуамені. Він влучним ударом головою пробив після подачі із кутового від Тоні Кроса.

Лас-Пальмас – Реал – 1:2

Голи: Муньйос, 53, – Жуніор, 65, Чуамені, 84

• WhoScored оцінив гру Луніна на 6,5/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,9/10.

Лунін в цьому сезоні провів за команду 13 матчів, у яких пропустив 12 голів (п’ять поєдинків «на нуль»).

• Реал вийшов на перше місце. В активі команди 54 очки у 21 поєдинку;
  • Найближчий матч мадридці проведуть 1 лютого в гостях проти Хетафе у рамках Ла Ліги.