Лунін має повернутися у старт: Кепа пропустив два голи і змусив Реал робити фантастичний камбек

1757
Кепа Аррісабалага. Фото: ФК Реал
У неділю, 21 січня, Реал українського голкіпера Андрія Луніна вдома обіграв Альмерію (3:2) в рамках 21-го туру Ла Ліги. На очах нашого воротаря команда здійснила камбек.

Реал Андрія Луніна у фантастичному матчі обіграв Альмерію (3:2) у 21-му турі чемпіонату Іспанії.

У воротах грав конкурент українця – іспанець Кепа Аррісабалага.

Гості шокували фаворита вже на першій хвилині гри, коли з паса Лукаса Робертоне забив Ларджі Рамазані. Подвоїла перевагу Альмерія, забивши «у роздягальню» на 43-й хвилині. Божевільний дальній удар вдався Едгару Гонсалесу.

Після перерви Реал зумів повернутися у гру. На 56-й хвилині гол із пенальті забив Джуд Беллінгем, а на 67-й хвилині відзначився Вінісіус Жуніор з паса Орельєна Чуамені.

На 90+9-й хвилині перемогу для господарів вирвав Дані Карвахаль (асист Беллінгема).

Реал – Альмерія – 3:2

Голи: Беллінгем, 56, Жуніор, 67, Карвахаль, 90+9 – Рамазані, 1, Гонсалес, 43