«Історичний мем і швидкість черепахи»: вогняна реакція фанів Валенсії на безгольовий матч українця в Ла Лізі

349
Роман Яремчук. Фото: Google
Вчора, 20 січня, Валенсія вдома перемогла Атлетік (1:0) у матчі 21-го туру Ла Ліги. Роман Яремчук з'явився у складі господарів на полі на 14-й хвилині та був замінений вже на 83-й. Фанати «кажанів» прокоментували гру українця.

У суботу, 21 січня, Валенсія на власному полі здолала Атлетік (1:0) в рамках чемпіонату Іспанії та наблизилась до зони єврокубків.

Роман Яремчук увійшов у поєдинок на 14-й хвилині, але вже на 83-й пішов відпочивати.

Вболівальники «кажанів» у соціальних мережах розкритикували дії нашого співвітчизника цього вечора.

Supporters_Gaya: «Роман Яремчук – це історичний мем».

Elpapademaria: «З такою статурою, як у Яремчука, і в будь-якому спірному м'ячі, саме він падає на землю».

ThauvinVCF: «Яремчук має максимальну швидкість черепахи, він доводить мене до сліз».

Chardeich: «Який же поганий Яремчук».

Eduardobou: «Яремчук точно не є найкращим нападником в історії».

• Роман Яремчук у нинішньому сезоні провів за Валенсію 18 поєдинків в усіх офіційних турнірах та забив два голи.
  • Орендна угода між Брюгге, який має контракт з українцем до 30 червня 2026 року, та іспанцями діє до кінця цього сезону.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного нападника в три мільйони євро.
  • Після 21-го тура Валенсія має в активі 32 очки та посідає сьому сходинку в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • У наступному матчі 28 січня команда Барахи зіграє проти Атлетіко в Ла Лізі. Початок гри о 22:00 за київським часом.