Захисник Шахтаря дебютував за Реал: Анчелотті і фанати клубу винесли вердикт його виступу

2386
Вінісіус Тобіас. Фото: ФК Реал
19-річний бразильський захисник Шахтаря Вінісіус Тобіас, який на правах оренди захищає кольори Реалу, дебютував за першу команду «вершкових» у гостьовому матчі проти Арандіни (3:1) в рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії.

Вінісіус Тобіас дебютував за Реал у поєдинку проти Арандіни (3:1) в 1/16 фіналу Кубка Іспанії. Бразильський захисник провів на полі 80 хвилин. Результативними діями не відзначався.

Усі основні події матчу відбулися у другому таймі. У складі гостей відзначилися Хоселу, Браїм Діас та Родріго (асист Діаса). Арандіна наприкінці матчу скоротила відрив завдяки автоголу Начо.

6 січня. 22:30. Аранда-де-Дуеро. Стадіон «Монтесільо»

Арандіна – Реал – 1:3

Голи: Начо, 90+3 (аг) – Хоселу, 54 (пен.), Діас, 55, Родріго, 90+1

Виступ Тобіаса прокоментував навіть головний тренер Карло Анчелотті.

«Тобіас, Каррільо та Маріо Мартін зіграли дуже добре. Ніко Пас виглядав добре, як і завжди», – наводить слова коуча Madrid Xtra.

Про дебют бразильця позитивно висловилися й фани у коментарях в Х.

RMA_Thierros: «Над неймовірним потенціалом ще потрібно працювати;

Druchk: «Сьогодні він мене вразив, сподіваюся бачити його більше»;

thelordofNoobs: «Його треба взяти в першу команду»;

TREY XTRA: «Він повинен бути в першій команді»;

Ayhan Kheyri Amirkhiz: «Чудовий гравець».

• Зазначимо, що орендна угода Тобіаса із Реалом чинна до кінця цього сезону. Його контракт із Шахтарем спливає 30 червня 2026 року. Трансфермаркт оцінює футболіста у три мільйони євро;
  • В цьому сезоні футболіст провів також 14 матчів за молодіжну команду Реалу та відзначився трьома асистами;
  • За останньою інформацією ЗМІ, іспанський гранд планує влітку викупити бразильця;
  • Мадридці свій наступний матч проведуть 10 січня проти Атлетіко у півфіналі Суперкубка Іспанії;
  • Український воротар Реалу Андрій Лунін матч проти Арандіни провів на лаві запасних.