Яремчук зіграв проти Барселони: як завершився матч і які оцінки отримав форвард Валенсії

903
Роман Яремчук. Фото: Getty Images
У суботу, 16 грудня, Валенсія українського 28-річного нападника Романа Яремчука вдома зіграла внічию із Барселоною (1:1) в рамках 17-го туру чемпіонату Іспанії.

Валенсія Романа Яремчука зіграла внічию проти Барселони (1:1) у 17-му турі Ла Ліги.

Український форвард провів на полі 62 хвилини та мав гольовий момент у першому таймі, однак з його ударом з меж штрафного майданчика справився голкіпер Барселони.

Гості відкрили рахунок у матчі на 55-й хвилині силами Жоау Фелікса. Він отримав передачу від Рафіньї та влучно пробив у нижній кут воріт.

Валенсія відповіла на 70-й хвилині. З передачі Дієго Лопеса відзначився Уго Гільямон.