Гол Довбика допоміг Жироні перемогти Барселону в дербі: Артем забив з передачі Циганкова

3081
Віктор Циганков та Артем Довбик святкують гол. Фото: Getty Images
У неділю, 10 грудня, Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика в гостях здолала Барселону (4:2) в рамках 16-го туру чемпіонату Іспанії. Команда українців вийшла на перше місце у таблиці.

Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика обіграла Барселону (4:2) у 16-му турі Ла Ліги.

💥 Відео усіх голів матчу дивіться у нашому телеграм-каналі

Перший гол у матчі на 12-й хвилині організував саме український дует. Циганков протягнув м’яч по флангу та виконав простріл у штрафний майданчик суперника, де Довбик ударом в один дотик відправив снаряд у сітку.

Господарі відповіли вже за сім хвилин, коли Роберт Левандовський ударом головою вразив ворота після подачі з кутового від Рафіньї.

Однак до перерви гості знову зуміли вийти вперед. Мігель Гутьєррес на 40-й хвилині отримав пас від Івана Мартіна перед воротами суперника, взяв гру на себе та ударом у дев’ятку забив другий гол у ворота Барселони.

Довбика замінили на 73-й хвилині, а Циганкова – на 78-й. Без них на полі команда змогла втримати переможний результат.

На 80-й хвилині гол забив Валері, який після скидання від Крістіана Стуані скористався помилкою оборони суперника та реалізував вихід сам на сам із голкіпером.

Барселона спромоглася на ще один гол на 90+2-й хвилині, коли Ферран Торрес здорово підіграв Ілкаю Гюндогану, а той влучно пробив.

Останнє слово у матчі було все ж таки за Жироною. Добив суперника гол Стуані, якому асистував Савіо на 90+5-й хвилині.

Барселона – Жирона – 2:4

Голи: Левандовський,19, Гюндоган, 90+2 – Довбик,12, Гутьєррес, 40, Валері, 80, Стуані, 90+5

10 грудня. 22:00. Барселона. Стадіон «Олімпіко»