Анчелотті випустив Луніна на матч з Вільярреалом: як завершилася гра Реалу і які оцінки отримав українець

538
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
У суботу, 5 жовтня, Реал українського голкіпера Андрія Луніна на своєму полі обіграв Вільярреал (2:0) у рамках дев’ятого туру чемпіонату Іспанії.

Реал Андрія Луніна переміг Вільярреал (2:0) в дев’ятому турі Ла Ліги. Український воротар провів на полі увесь матч та виконав один сейв.

Перший гол у протистоянні було забито на 14-й хвилині, коли з передачі Луки Модрича відзначився Федеріко Вальверде. Подвоїли власну перевагу господарі на 73-й хвилині завдяки взяттю воріт від Вінісіуса Жуніора (асист Вальверде).