Циганков проти Барселони: іспанські ЗМІ винесли вердикт українцю Жирони за каталонське дербі

8773
4 голоси
Віктор Циганков. Фото: Google
Вінгер збірної України та Жирони Віктор Циганков зіграв у матчі п’ятого туру чемпіонату Іспанії проти Барселони (1:4). Місцева преса оцінила виступ нашого співвітчизника.

Вчора, 15 вересня, Жирона вдома розгромно поступилася Барселоні (1:4) у каталонському дербі в матчі п'ятого туру іспанської Ла Ліги.

Віктор Циганков вийшов у старті господарів та провів на полі 69 хвилин, а потім був замінений Донні ван де Бека на 69-й хвилині поєдинку.

Іспанська преса відзначила, що вінгер збірної України мав особливу увагу приділяти обороні та у першому таймі виступив краще, ніж у другому.

Mundodeportivo

Йому доводилося більше дбати про оборону, а не з'являтися в тилу Барселони.

Lesportiu

Він починав у середині поля, завжди даючи вихід між лініями та допомагаючи Абелю Руїсу у пресингу. У другому таймі був більш незбалансованим. Одного разу спробував пробити на удачу з неробочої ноги. На фланзі він покращив свою гру.

• Циганков провів чотири матчі у цьому сезоні за Жирону, забив гол та віддав результативну передачу.
  • Жирона має сім залікових балів та посідає сьому сходинку у турнірній таблиці Ла Ліги.
  • Наступний матч каталонці проведуть в Лізі чемпіонів 18 вересня на виїзді проти французького ПСЖ. Початок гри о 22:00.