«Спеціаліст по створенню переваг»: Циганков отримав вердикт від іспанських ЗМІ за гол і асист в матчі Ла Ліги

Аватар Андрій Піскун Андрій Піскун
224
Радість Циганкова (зліва) після голу. Фото: Жирона
Український вінгер Жирони Віктор Циганков став героєм своєї команди у матчі третього туру Ла Ліги. Наш збірник відзначився голом та асистом у ворота Осасуни (4:0). Sport-express.ua пропонує до вашої уваги огляд іспанської преси.

Циганков, якого ми знали, повернувся! Український вінгер вийшов у стартовому складі Жирони і став одним із творців успіху у матчі проти Осасуни (4:0) в рамах чемпіонату Іспанії, забивши гол та оформивши результативну передачу.

Сайт Sport-express.ua промоніторив іспанські ЗМІ, виокремивши дописи про Циганкова.

L'ESPORTIU

На перших хвилинах він підключався з лівого та правого флангу, та віддав чудову гольову передачу з неробочої ноги. Після перерви вже сам забив гол і знову був найактивнішим у зоні атаки.

⚽️ВІДЕО ГОЛЬОВИХ ДІЙ УКРАЇНЦЯ⚽️

Mundo Deportivo

Циганков – розумний Усі його дії – з наміром. Віддав передачу на Брайана Гіла, а потім ще й забив. Спеціаліст по створенню переваг.

• Циганков у цьому сезоні провів два матчі за Жирону, відзначившись голом і асистом.
  • Каталонська команда після трьох турів має в активі чотири бали та займає сьому сходинку у турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.
  • Найближчий свій матч Жирона проведе проти Севільї на виїзді. Матч відбудеться 1 вересня.