Анчелотті відреагував на своє рішення щодо Куртуа і Луніна: тренер Реалу зізнався, чому він так вчинив

283
Карло Анчелотті та Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Головний тренер Реалу Карло Анчелотті пояснив рішення дати зіграти своєму українському голкіперу Андрію Луніну в другому таймі товариського матчу із Челсі (2:1) попри те, що майбутнє гравця в команді є туманним.

Керманич Реалу Карло Анчелотті пояснив власне рішення дати зіграти воротарю Андрію Луніну в другому таймі спарингу проти Челсі (2:1) в рамках турне у США попри те, що майбутнє футболіста в команді досі не визначене.

За словами коуча, це був запланований хід.

«Як почувається Тібо Куртуа? Він в порядку. Він зіграв 45 хвилин, тому що таким був план: також дати зіграти Луніну», – наводить слова італійця видання AS.

• Нагадаємо, що контракт Луніна з Реалом чинний до 30 червня 2025 року;
  • Реал стартує у новому сезоні вже 14 серпня матчем проти Аталанти за Суперкубок УЄФА, який пройде у столиці Польщі Варшаві.