На очах у Луніна розгорілася драма: Анчелотті висунув претензії до Куртуа перед фіналом ЛЧ – той не промовчав

8193
6 голосів
Тібо Куртуа. Фото: ФК Реал (Мадрид)
Конкурент Андрія Луніна за місце першого номера Реалу – Тібо Куртуа – провів невпевнений домашній матч проти Бетісу (0:0) у кінцевому турі Ла Ліги. В бельгійця відбулася серйозна розмова з головним тренером Карло Анчелотті.

Тібо Куртуа провів невпевнений поєдинок проти Бетісу (0:0) у рамках 38-го туру чемпіонату Іспанії, в нього відбулася серйозна розмова з Карло Анчелотті.

В цьому поєдинку Андрій Лунін залишився на лаві запасних мадридців, а ігровий час розділили Куртуа та Кепа Аррісабалага – бельгієць провів 63 хвилини, а іспанець решту.

У першому таймі господарі пропустили м'яч після стандарту, який був скасовуваний через офсайд.

Відео моменту:

У цьому епізоді не дуже впевнено зіграв Куртуа, про що йому в перерві сказав Анчелотті.

«Тібо, ми не можемо демонструвати таку невпевненість за сім днів до фіналу», – наводить слова італійця Real Madrid Exclusivo.

Видання Defensa Central передало слова Куртуа, які той сказав у відповідь коучу.

«Рока був попереду і збив мене з пантелику, я погано вибив м'яч, тому що залишив його в центрі...».