Лунін з лави для запасних спостерігав за тріумфом Реала та Куртуа: мадридці розгромили Гранаду у матчі Ла Ліги

545
Тібо Куртуа. Фото: Google
Гранада в рамках 35-го туру чемпіонату Іспанії приймала мадридський Реал, за який виступає Андрій Лунін. Матч завершився перемогою гостей з рахунком 0:4.
  • Андрій Лунін поступився місцем у стартовому складі Реала Тібо Куртуа, який свій другий матч провів без пропущених голів.

Реал хоч і другим складом, але впевнено провів перший тайм гри з одним із аутсайдерів чемпіонату Іспанії. Мадридці вийшли вперед після того, як Гарсія реалізував вихід один на один з воротарем суперника на 38-й хвилині. Подвоїв перевагу вершкових у доданий час турецький талант Гюлер.

До розгрому у другому таймі рахунок довів Діас, який відзначився двома голами на 50-й та 59-й хвилинах.

Ла Ліга, 35-й тур

Гранада – Реал – 4:0

Голи: Гарсія, 38, Гюлер, 45+2, Діас, 50, 59

• Мадридці мають в активі 90 очок та нижче першого місця вже не опустяться. Гранада займає 19-ту сходинку у турнірній таблиці Ла Ліги з 21 балом в активі.
  • У наступному матчі Реал зіграє проти Алавеса 14 травня. Гранада наступного дня поміряється силами з Райо Вальєкано.
  • Лунін у нинішньому сезоні зіграв за вершкових 30 поєдинків (12 з них провів на «нуль») і пропустив 28 м'ячів.
  • Контракт українця з мадридцями розрахований до 30 червня 2025 року. Transfermarkt оцінює Андрія в 16 мільйонів євро.