Лунін зіграв проти Барселони: українець взяв участь в шаленій перестрілці, в якій Реал майже гарантував титул

1036
Андрій Лунін у матчі проти Барселони. Фото: Getty Images
У неділю, 21 квітня, Реал українського голкіпера Андрія Луніна обіграв Барселону (3:2) в рамках 32-го туру чемпіонату Іспанії. Мадридці створили крутий камбек.

Реал Андрія Луніна здолав Барселону (3:2) у 32-му турі Ла Ліги.

🔥 Відео всіх голів матчу дивіться у нашому телеграм-каналі

Рахунок у матчі відкрила Барселона, коли на шостій хвилині Андреас Крістенсен після подачі із кутового від Рафіньї скористався помилкою на виході Луніна, та вразив ворота.

Вже на 18-й хвилині Реал відігрався завдяки пенальті, який реалізував Вінісіус Жуніор.

На 28-й хвилині Лунін врятував свої ворота після чергового кутового, коли Ламін Ямал переправляв м’яч у ближній кут воріт – українець витягнув снаряд з лінії.

На 69-й хвилині гості вдруге вийшли вперед завдяки Ферміну Лопесу, однак на 73-й хвилині мадридці знову відігралися силами Лукаса (асист Жуніора).

Цікаво, що за рахунку 2:2 Лунін довгою передачею від воріт зумів вивести віч-на-віч із голкіпером Жуніора, однак той не реалізував момент.

На 90+1-й хвилині перемогу для Реалу вирвав Джуд Беллінгем, який відзначився із передачі Лукаса.

• WhoScored оцінив гру Луніна, який провів повний матч, на 6,4/10;
  • Sofascore поставив українцю 7/10.

Футбол. Ла Ліга. 32-й тур

Реал – Барселона – 3:2

Голи: Жуніор, 18, Лукас, 73, Беллінгем – Крістенсен, 6, Лопес, 69

• Зазначимо, що Реал посідає перше місце у таблиці Ла Ліги, маючи в активі 81 очко. Команда збільшила відрив від другої Барси до 11 очок за шість турів до фінішу кампанії;