Лунін провів ідеальний матч за Реал: українець врятував команду, не пропустив і здобув розгромну перемогу

507
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
У неділю, 10 березня, Реал Андрія Луніна вдома розгромив Сельту (4:0) у рамках 28-го туру чемпіонату Іспанії. Мадридці закріпилися на першому місці у таблиці.

Реал українського голкіпера Андрія Луніна розбив Сельту (4:0) у 28-му турі Ла Ліги.

Перший гол у матчі забив Вінісіус Жуніор на 21-й хвилині, який після подачі із кутового першим опинився на добиванні та з другої спроби буквально заштовхав м’яч у ворота.

Другий гол на 80-й хвилині у власні ворота забив Вісенте Гвайта, який невдало розташувався знову після подачі із кутового та фактично позбавив власну команду шансів на очки у матчі.

Другим автоголом у матчі відзначився Карлос Домінгес на 88-й хвилині. Він у спробі перервати флангову подачу вразив власні ворота.

Крапку у поєдинку на 90+4-й хвилині поставив Арда Гюлер, який забив із передачі Дані Себальйоса.

Лунін провів повний поєдинок та виконав сейв, один раз виніс м'яч і виграв одну повітряну боротьбу.