Реал впевнено стартував у Ла Лізі: Лунін має сухий матч в своєму активі

248
Андрій Лунін. Фото: Google
Реал успішно почав новий сезон у Ла Лізі, обігравши Атлетік з Більбао, а український воротар мадридської команди Андрій Лунін провів сухий матч.

У суботу, 12 серпня, Реал Мадрид, у складі якого виступає Андрій Лунін, зіграв свій перший офіційний матч в сезоні – на виїзді проти Атлетіка Більбао у Ла Лізі.

Мадридський клуб здобув впевнену гостьову перемогу із рахунком 2:0 завдяки голам Родріго (28 хвилина) та Джуда Беллінгема (36 хвилина), який приєднався до команди влітку, у першому таймі.

Голкіпер збірної України Лунін розпочав сезон з сухого матчу, не пропустивши жодного м'яча.

• Наступний матч мадридці проведуть 19 серпня на виїзді проти Альмерії в рамках другого туру Ла Ліги. Початок о 20:30.
  • Контракт Луніна з Реалом розрахований до 30 червня 2024 року.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість 24-річного голкіпера в п’ять мільйонів євро.
  • Матч проти команди з Більбао став 5-м сухим матчем Андрія Луніна за мадридців.
  • Реал, Барселона та Атлетік – три іспанські клуби, які ніколи не вилітали із першого дивізіону тому матчі між ними носять статус «Ель Класіко».