«Москва закидає ракетами Україну. Верх цинізму – знищувати Одесу»: Чорноморець лютує

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
491
0 голосів
«Москва закидає ракетами Україну. Верх цинізму – знищувати Одесу»: Чорноморець лютує
Понівечений російською ракетою Спасо-Преображенський собор в Одесі. Фото: Google
Представники одеського Чорноморця засудили проведення матчу памʼяті легенди «моряків» Іллі Цимбаларя, який має пройти у Москві на початку вересня.

На росії мають намір провести матч пам’яті легенди одеського Чорноморця та московського Спартака, Іллі Цимбаларя. Свій футбольний шлях один з найкращих півзахисників на пострадянському просторі середини дев’яностих розпочинав саме в рідній Одесі, де захищав кольори місцевого Чорноморця.

Представники рідного клубу Цимбаларя максимально обурені, що окупанти мають нахабність прикриваючись ім’ям великого одесита, влаштувати вакханалію на футбольному полі під час кривавої війни в Україні.

«Десять років тому Ілля пішов від нас. В 2016-му році на нашому стадіоні був зіграний матч памʼяті Іллі Цимбаларя. На матч не приїхали «славетні» гравці країни-агресора, представники клубу Спартак. Ті гравці наплювали на памʼять про одноклубника та друга.

І ось 2023-й рік. Вирує війна, кожного дня Москва закидає ракетами Україну, під вогнем Київ і Львів, Харків та рідна для Іллі Цимбаларя Одеса. Верх цинізму знищувати Одесу і водночас звати футбольних зірок минулого, пенсіонерів-гастролерів на матч памʼяті видатного українця», - говориться у заяві Чорноморця.

  • Матч памʼяті Іллі Цимбаларя має відбутися 9 вересня у Москві.
  • Організатором поєдинку є син Іллі Цимбаларя Олег, який виїхав з України до Москви після початку повномасштабної війни.
  • За час повномасштабної війни від атак росії постраждало щонайменше 320 спортивних об’єктів в Україні.
X