Мінус одна позиція для України: оновилась таблиця коефіцієнтів УЄФА

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
239
0 голосів
Мінус одна позиція для України: оновилась таблиця коефіцієнтів УЄФА
Тренування киян. Фото: сайт Динамо
УЄФА оновив таблицю коефіцієнтів за підсумками перших матчів єврокубкових турнірів: Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій, де брали участь українські Динамо та Дніпро-1.

Київське Динамо і дніпровське Дніпро-1 програли свої перші матчі третього раунду кваліфікації до Ліги конференцій і Ліги Європи відповідно.

За результатами виступів у перших поєдинках Україна не набрала жодного очка у таблицю коефіцієнтів УЄФА. Через це українці втратили одну позицію – нас випередила Норвегія, а ми йдемо тепер 15-ми.

15-е місце досі залишає за Україною представництво у п'ять клубів в єврокубках на сезон 2025/26 (топ-2 потрапляють у кваліфікацію Ліги чемпіонів), але у разі вильоту з топ-15 кількість клубів в ЛЧ зменшиться до однієї.

Найближчим переслідувачем України наразі є Ізраїль. Перевага українців над ізраїльтянами у таблиці коефіцієнтів складає 0.375 бала. Натомість відставання від Норвегії зросло до 0.250 бала.

Нагадаємо, що український чемпіонат вже втратив одного представника в єврокубках: у другому раунді кваліфікації Ворскла вилетіла від грузинської Діли.

X