Мессі забиває, а Інтер Маямі перемагає: Кривцов в двох кроках від трофею

648
Сергій Кривцов та Ліонель Мессі. Фото: Getty Images
Інтер Маямі, за який виступають Сергій Кривцов та Ліонель Мессі, у матчі 1/4 фіналу Кубку Ліг дуже впевнено обіграв Шарлотт та вийшов до півфіналу.

У суботу, 12 серпня, Інтер Маямі зіграв матч чвертьфіналу Кубку Ліг проти клубу Шарлотт. Команда Сергія Кривцова та Ліонеля Мессі здобула дуже розгромну перемогу із рахунком 4:0.

Завдяки цьому результату підопічні Тати Мартіно вийшли до півфіналу турніру, де 15 серпня зустрінуться із Філадельфією.

Спочатку Йозеф Мартінес реалізував пенальті на 12-й хвилині, а після цього Роберт Тейлор подвоїв перевагу на 32-й. Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь команди українця.

У другій половині гри автоголом відзначився Аділсона Маланди з Шарлотта на 78-й хвилині, а на 86-й хвилині фінальний рахунок на табло встановив капітан команди Ліонель Мессі, який замкнув простріл Леонардо Кампани.

• Cергій Кривцов провів за Інтер Маямі вже 24 матчі у всіх турнірах і забив один гол.
  • Контракт українського захисника з американським клубом чинний до кінця 2024 року.
  • До Маямі українець перебрався з донецького Шахтаря того року.