Колишній тренер Шахтаря вивів Аль-Наср у азіатську ЛЧ: Роналду не стримав емоцій та накричав на арбітра

507
Кріштіану Роналду і Луїш Каштру. Фото: Google
Аль-Наср з Кріштіану Роналду у складі та під керівництвом колишнього головного тренера Шахтаря Луїша Каштру зіграв матч фіналу відбору до Ліги чемпіонів АФК проти дубайського Шабаб Аль-Ахлі, в якому переміг із рахунком 4:2.

У вівторок, 22 серпня, Аль-Наср разом з Кріштіану Роналду здобув вольову перемогу із рахунком 4:2.

Команда Луїша Каштру поступалася 1:2 до 88-ї хвилини, ризикуючи вилетіти з турніру, але зуміла здобути вольову перемогу над суперником.

Спочатку Аль-Наср зрівняв рахунок зусиллями Аль-Ганама, який замкнув навіс з лівого флангу, а вже на 95-й Таліска оформив дубль та вивів свою команду в Лігу чемпіонів АФК, зробивши рахунок 3:2, після чого Марсело Брозович забив четвертий гол у ворота Аль-Ахлі і встановив фінальний рахунок – 4:2.

Відзначимо, що за рахунку 1:1, Кріштіану міг забити яскравий гол, але захисник суперника заблокував удар рукою. У перерві португалець накричав на арбітра за ігнорування цього епізоду.

▶️ Відео криків Кріштіану Роналду на адресу судді поєдинку дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• Португальський нападник у восьми поєдинках за Аль-Наср забив шість голів та віддав одну результативну передачу.
  • У перших двох турах чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Наср набрав нуль очок.
  • Жеребкування групового етапу пройде 24 серпня.
  • Нещодавно Роналду відзначився дублем у фіналі Клубного кубку арабських чемпіонів проти Аль-Хіляля (2:1) та приніс трофей своїй команді, ставши найкращим бомбардиром турніру.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.