Тренер Дженоа пояснив ранню заміну Малиновського в «українському» дербі: фахівець виніс вердикт Руслану

799
Руслан Малиновський. Фото: ФК Дженоа
Асистент головного тренера Дженоа Гаетано Каріді пояснив рішення змінити свого українського півзахисника Руслана Малиновського одразу після перерви гостьового матчу проти Емполі (0:0) у рамках 23-го туру чемпіонату Італії.

Асистент головного тренера Дженоа Гаетано Каріді прокоментував заміну хавбека Руслана Малиновського по перерві поєдинку 23-го туру Серії А з Емполі його співвітчизника Віктора Коваленка (зіграв 29 хвилин).

«Тренер хотів, щоб додатковий гравець допоміг Матео Ретегі, який провів хорошу гру, і щоб мати більшу вагу в атаці. З Екубаном Кейлебом та Вітіньєю у нас більше опцій, але зараз важливо зберегти баланс останніх матчів», – сказав коуч в інтерв'ю DAZN.

• Зазначимо, що головний тренер команди Альберто Джилардіно був відсутнім на лаві запасних через дискваліфікацію.