Неймовірний штрафний: ексзірка Динамо забив вперше за чотири роки, здобувши перемогу в Італії

838
Мігель Велозу завдає удару зі штрафного. Фото: Gabriele Masotti
Колишній 37-річний півзахисник Динамо Мігель Велозу відзначився красивим голом прямим ударом зі штрафного за Пізу у гостьовому поєдинку проти Лекко (3:1) в рамках 21-го туру Серії В.

У суботу, 20 січня, ексхавбек київського Динамо Мігель Велозу, який нині захищає кольори Пізи, забив шедевральний гол зі штрафного удару у ворота Лекко (3:1) у 21-му турі Серії В.

Велозу став автором першого голу у матчі на 30-й хвилині. Для нього це взяття воріт стало першим за останні чотири роки. До цього хавбек востаннє забивав 19 грудня 2020 року в матчі Фіорентина – Верона (1:1) у 13-му турі Серії А. Тоді португалець відкрив рахунок із пенальті, відзначившись за гостей.

Відео голу Велозу:

Крім Велозу за Пізу також відзначилися Артуро Калабрезі та Ян Млакар. Господарі зуміли відповісти лише одним влучним пострілом з пенальті від Франко Лепоре.

• Ця перемога дозволила команді ексдинамівця піднятися на 11 сходинку турнірної таблиці Серії В;
  • У складі Динамо Велозу грав у період з 2012 по 2016 роки: 126 поєдинків, 14 голів, 20 результативних передач.
  • В активі Мігеля також 56 матчів і три голи за збірну Португалії.