Дженоа з Малиновським в компенсований час втратила перемогу над Болоньєю: відома оцінка українського хавбека

282
Руслан Малиновський. Фото: Google
У поєдинку 19-го туру італійської Серії А Дженоа на виїзді досить несподівано відібрала очки у міцної Болоньї (1:1). Український хавбек «грифонів» Руслан Малиновський результативними діями не відзначився.

Один удар – один гол. Саме таку стовідсоткову результативність у першому таймі гри на «Ренато Делл’Ара» продемонструвала Дженоа, у стартовому складі якої з’явився українець Руслан Малиновський.

Однак, не наш співвітчизник засмутив Федеріко Равалью, а Альберт Гудмундссон. Ісландець захопив зненацька голкіпера Болоньї, який, схоже, не чекав на такий розвиток подій, очікуючи на навіс.

В таймі номер два Бололья майже не випускала Дженоа з її половини поля, але жодних дивідендів від того не отримала. В основний час гри.

Однак на шостій доданій хвилині Лоренцо Де Сільвестрі все ж заштовхав м'яча за спину Хосепа Мартінеса.

За гру проти россоблу Руслан Малиновський отримав від Sofascore 6,5 бала – це третя найгірша оцінка з-поміж усіх гравців Дженоа, котрі розпочали матч від початку.

Італія. Серія А.

19-й тур

Болонья – Дженоа 1:1 (0:1)

Гол: Де Сільвестрі, 90+6 – Гудмундссон,20.

• Після 19-ти турів Дженоа має в активі 21 очко та посідає 12-ту сходинку в турнірній таблиці італійської Серії А.
  • Болонья розташувалася куди вище команди Альберто Джилардіно – на п'ятому щаблі (32 очки).
  • У наступному турі «грифони» вдома прийматимуть Торіно. Поєдинок проти туринської команди заплановано на 13 січня. Початок гри на стадіоні «Луїджі Ферраріс» о 16:00 за київським часом.
  • Руслан Малиновський в поточному сезоні провів 18 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного українського атакувального півзахисника в десять мільйонів євро.